Dzień dobry,

Lipiec w Eurosporcie rezerwujemy dla kolarstwa. Już 1 lipca rusza 104. edycja Tour de France, najbardziej prestiżowego wyścigu świata! Przed nami 21 etapów o łącznej długości 3521 kilometrów. Będziemy mogli zobaczyćkażdy z nich. W całości. W tym roku bowiem po raz pierwszy na antenie Eurosport wyemitujemy ok. 100 godzin relacji na żywo ze wszystkich etapów!

Prawie 2 mln widzów będzie oglądać zmagania Polaków w Tour de France i doświadczać niezwykłych sportowych emocji. Jak sobie poradzi na trasie Rafał Majka w roli lidera zespołu BORA-Hansgrohe? Nasi komentatorzy przewidują, że Rafał ma szansę nawet namiejsce w pierwszej szóstce. W tym samym zespole zobaczymy Macieja Bodnara i Pawła Poljańskiego. W teamie Sky walczyć będzie Michał Kwiatkowski. Pojedzie przy boku Chrisa Froome’a, który broni tytułu zwycięzcy Tour de France.

Sportowe emocje to unikalna okazja do wykreowania silnej więzi pomiędzy marką, wydarzeniem i konsumentami. My to wiemy i właśnie dlatego stworzyliśmy Eurosport Experience–synergiępromocji na antenie, w digitalu& mobile i realizacji on-site. W dzisiejszych czasach tylko komunikacja 360 bazująca na emocjach pozwala markom na nawiązanie prawdziwej emocjonalnej relacji z konsumentami.

3-tygodniowy Tour de France, generujący ekscytację milionów fanów to idealny moment na sprawdzenie możliwości, jakie stwarza Eurosport Experience.

Zapraszam do śledzenia kolarskich zmagańi przeżywania sportowych emocji wspólnie z Eurosportem.


Jacek Szymczyk

Kontakt

Ad Sales Director, Discovery Networks CEEMEA